CONTACT TIRE S.R.L. este activa pe piata din Romania ca distribuitor de anvelope pentru autocamioane si autoturisme, cu gama de produse GiTi – GT Radial, Primewell, Ovation si cu jante de aliaj Speedline Truck.

MISIUNE

In stransa colaborare cu specialistii din industria de anvelope, ne asumam misiunea de a pune la dispozitia clientilor nostri anvelope performante, cu cost redus per kilometru si durabilitate ridicata.

VALORI

  • Respect, corectitudine si transparenta in comunicarea cu clientii si furnizorii nostri;
  • Construirea de parteneriate pe termen lung cu clientii si furnizorii nostri;
  • Satisfacerea asteptarilor clientilor prin livrarea de produse si servicii de cea mai buna calitate, în termenele stabilite.

ECHIPA NOASTRA

Alexandru Avram
Director Dezvoltare Retea
Email: alexandru.avram@contact-tire.ro
Telefon: 0731 794 320
Dana Badea
Director Economic
Email: dana.badea@contact-tire.ro
Telefon: 0721 266 048
Dana Alecu
Coordonator Logistica
Email: dana.alecu@contact-tire.ro
Telefon: 0737 277 260
Madalina Cojocaru
Asistent Logistica
Email: madalina.cojocaru@contact-tire.ro
Telefon: 0799 209 598
Andrei Oniga
Area Sales Manager
Email: andrei.oniga@contact-tire.ro
Telefon: 0742 546 859
Dan Tiuca
Area Sales Manager
Email: dan.tiuca@contact-tire.ro
Telefon: 0788 330 096

Fii partener GT Radial

DETALII

Solicita oferta

DETALII

Lista parteneri

DETALII