CONTACT TIRE S.R.L. este activa pe piata din Romania ca distribuitor de anvelope pentru autocamioane cu gama de produse GiTi, Jinyu si jante de aliaj Speedline Truck.

MISIUNE

In stransa colaborare cu specialistii din industria de anvelope, ne asumam misiunea de a pune la dispozitia clientilor nostri anvelope performante, cu cost redus per kilometru si durabilitate ridicata.

VALORI

  • Respect, corectitudine si transparenta in comunicarea cu clientii si furnizorii nostri;
  • Construirea de parteneriate pe termen lung cu clientii si furnizorii nostri;
  • Satisfacerea asteptarilor clientilor prin livrarea de produse si servicii de cea mai buna calitate, în termenele stabilite.

ECHIPA NOASTRA

Alexandru Avram
Director Executiv
Email: alexandru.avram@contact-tire.ro
Telefon: 0731 794 320
Dana Badea
Director Economic
Email: dana.badea@contact-tire.ro
Telefon: 0721 266 048
Dana Alecu
Coordonator Logistica
Email: dana.alecu@contact-tire.ro
Telefon: 0737 277 260
Cristina Cristea
Area Sales Manager
Email: cristina.cristea@contact-tire.ro
Telefon: 0737 007 138
Andrei Oniga
Area Sales Manager
Email: andrei.oniga@contact-tire.ro
Telefon: 0742 546 859
Dan Tiuca
Area Sales Manager
Email: dan.tiuca@contact-tire.ro
Telefon: 0788 330 096
Lucian Filip
Area Sales Manager
Email: lucian.filip@ontact-tire.ro
Telefon: 0724 452 852

Fii partener GT Radial

DETALII

Solicita oferta

DETALII

Lista parteneri

DETALII